React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Enable
fa: فعال

en: Link
fa: پیوند

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: link
fa: پیوند

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Continue
fa: ادامه

en: Url
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
