React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh
