React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enable
ja: 有効

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: link
ja: リンク

en: Upload
ja: アップロード

en: Continue
ja: 継続

en: Url
ja: URL

en: Custom
ja: カスタム

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: About
ja: アバウト

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
ja: テキストフォーマットを %text_format に変更すると、そのテキストフォーマットでは許可されていないコンテンツが完全に削除されます。<br /><br />データの消失を避けるため、テキストフォーマットを切り替える前に変更を保存してください。

en: Change text format?
ja: テキストフォーマットを変更しますか？

en: Entity browser
ja: エンティティブラウザー

en: Entity reference format
ja: エンティティ参照の形式
