React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Link
ka: ბმული

en: Label
ka: სათაური

en: link
ka: ბმული

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Url
ka: ბმული

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
