React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Custom
kk: Өзгертпелі
