React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
