React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Link
lv: Saite

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: link
lv: saite

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Continue
lv: Turpināt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Text format
lv: Teksta formāts
