React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Link
mn: Холбоос

en: View
mn: Харах

en: link
mn: холбоос

en: Upload
mn: Оруулах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Url
mn: Хаяг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
