React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
