React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ
