React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Link
ps: تړونی

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: Continue
ps: دوام

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: Text format
ps: متن بڼه
