React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: About
se: Birra
