React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
