React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Url
ta: முகவரி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
