React JSONSchema Form (1.0.0-alpha28) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Link
ur: ربط

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Text format
ur: متن کی آرائش
