React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: Link
ast: Enllaz

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Upload
ast: Xubir

en: Custom
ast: Personalizáu
