React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enable
bg: Активирай

en: Link
bg: Линк

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: link
bg: връзка

en: Upload
bg: Трансфер

en: Url
bg: URL

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
