React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: link
eu: esteka

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Url
eu: URLa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
