React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: About
gu: વિશે
