React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: link
he: קישור

en: Upload
he: העלאה

en: Url
he: כתובת url

en: Custom
he: מותאם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: About
he: אודות
