React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: link
hi: लिंक

en: ID
hi: आईडी

en: Upload
hi: अपलोड

en: Url
hi: URL

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
