React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Enable
is: Virkja

en: Link
is: Hlekkur

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: link
is: hlekkur

en: ID
is: Kenni

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Url
is: Vefslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
