React JSONSchema Form (1.0.0-alpha30) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Enable
km: បើក

en: Link
km: តំណ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី
