React JSONSchema Form (1.0.0-alpha31) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
