React JSONSchema Form (1.0.0-alpha31) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: link
lt: nuoroda

en: Upload
lt: Įkelti

en: Custom
lt: Savitas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie
