React JSONSchema Form (1.0.0-alpha31) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Upload
nn: Last opp

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
