React JSONSchema Form (1.0.0-alpha36) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: link
ar: رابط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: Url
ar: المسار

en: Custom
ar: مخصص

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: About
ar: حول
