React JSONSchema Form (1.0.0-alpha36) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Enable
az: Qoşulub

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında
