React JSONSchema Form (1.0.0-alpha36) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
