React JSONSchema Form (1.0.0-alpha36) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Link
mr: दुवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: link
mr: शृंखला

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड
