React JSONSchema Form (1.0.0-alpha36) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
