React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Enable
gl: Activar

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: link
gl: ligazón

en: Upload
gl: Subir

en: Custom
gl: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información
