React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: link
hr: poveznica

en: Upload
hr: Otpremi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis
