React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Link
pl: Odnośnik

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: link
pl: odnośnik

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Url
pl: URL

en: Custom
pl: Własne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji
