React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: link
sk: odkaz

en: Upload
sk: Nahrať

en: Custom
sk: Vlastná

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
