React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Link
sq: Lidhje

en: View
sq: Shfaq

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Url
sq: Adresa Url

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
