React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Link
te: లింకు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: About
te: గురించి
