React JSONSchema Form (1.0.0-alpha39) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Enable
vi: Bật

en: Link
vi: Liên kết

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: link
vi: liên kết

en: ID
vi: Mã

en: Upload
vi: Tải lên

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: About
vi: Giới thiệu
