React JSONSchema Form (1.0.0-alpha40) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: link
be: спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб
