React JSONSchema Form (1.0.0-alpha40) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Color picker
ug: رەڭ تاللىغۇچ

en: About
ug: ھەققىدە
