RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Component
lt: Komponentas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: N/A
lt: N/D

en: System
lt: Sistema

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Delete rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Messages
lt: Žinutės

en: Source
lt: Šaltinis

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Changed
lt: Pakeista

en: Templates
lt: Šablonai

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Registration
lt: Registracija

en: Bundle
lt: Paketas

en: Created on
lt: Sukurta

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL
