RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Component
sr: Компонента

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: active
sr: активан

en: Condition
sr: Услов

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
