RNG - Events and Registrations (8.x-1.0-rc4) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: System
sl: Sistem

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Machine name
sl: Strojno ime
