RNG - Events and Registrations (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Active
bg: Активен

en: Done
bg: Готово

en: Roles
bg: Роли

en: Revisions
bg: Редакции

en: active
bg: активен

en: System
bg: Система

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Authored on
bg: Написано на

en: Messages
bg: Съобщения

en: Source
bg: Източник

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: People
bg: Потребители

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Trigger
bg: Тригер
