RNG - Events and Registrations (8.x-1.5-alpha1) - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: active
ne: सक्रिय

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: System
ne: प्रणाली

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Condition
ne: अवस्था

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Source
ne: स्रोत

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
