RNG - Events and Registrations (8.x-1.6) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Roles
hy: Դերեր

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: active
hy: ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: System
hy: Համակարգ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը
