RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Contact
ca: Contacte

en: Owner
ca: Propietari

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Machine Name
ca: Nom màquina
