RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
