RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
