RNG Contact (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Contact
tr: İletişim

en: Owner
tr: Sahibi

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Machine Name
tr: Makine Adı
